Kilolardan Vajinamı Bile Göremiyordum Diyen Ünlü Yıldızın Son Hali Olay!

İNGİLTERE'de yayınlanan Geordie Shore dizininin ünlü yıldızı Sophie Kasaei'nin son hali görenleri şaşkına çevirdi.
Kilolardan Vajinamı Bile Göremiyordum Diyen Ünlü Yıldızın Son Hali Olay!

İngiliz televizyon yıldızı Sophie Kasaei'nin zayıflama hikayesi Instagram hesabına koyduğu bikinili bir fotoğrafla başladı. Geçen yaz sevgilisi Joel Corry, Sophie Kasaei'nin Barselona tatilinde plajda çekilen bikinili bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

28 yaşındaki genç yıldızın fotoğrafının altına kilolarıyla dalga geçen yüzlerce mesaj geldi. Daha da kötüsü ünlü yıldıza özelden mesaj gönderenlerden biri iğrenç ve şişman göründüğünü yazdı. Dahası takipçisi ona: Git kendini öldür diye yazdı. 

Sophie Kasaei bu yıkılışı tam da doğum gününde yaşadı. O günü, "Bu yorumlar çok acı vericiydi, doğum günümdü ve kimseyi görmek istemiyordum, sadece bir deliğe girmek istedim" diye anlattı.

Ancak aradan geçen zaman Sophie Kasaei için tam bir dönüşüm şansı oldu. O yorumlardan sonra kilo vermeye karar veren genç kadın artık 36 beden. 

The Sun gazetesinin internet edisyonuna konuşan Kasaei, "Her zaman şişman bir kızdım. Midem cinsel organımı kapattığı için duşta traş dahi olamıyordum. Özel bölgemi temizlemek için banyoda yatmak zorunda kalıyordum" diye konuştu. 

KİLOM NEDENİYLE BU DÜNYADA OLMAMAMI İSTEDİLER

KİLOM NEDENİYLE BU DÜNYADA OLMAMAMI İSTEDİLER

Bikinili fotoğrafına "Git kendini öldür" yorumu yapan takipçisiyle ilgili ise genç yıldız şunları söyledi: "Git kendi kendine öldür! Ne kadar kötü. Birisi ölmemi istiyor çünkü şişmanım! Kilom nedeniyle bu dünyada olmamı istemedi."

ADAMIN KARISINA ÖYLE BİR MESAJ ATTI Kİ

ADAMIN KARISINA ÖYLE BİR MESAJ ATTI Kİ

Fakat şimdi Sophie aylarca sıkı çalıştıktan sonra bedenini dönüştürdü ve kendisine korkunç şeyler yazan takipçisinin karısına bir mesaj gönderdi:

"Profiline baktım ve daha yeni evlendiğini gördüm, ekran görüntüsünü aldım ve karısına mesaj olarak attım ve şu mesajı yazdım: Bu evli olduğunuz adam! Benim için böyle bir şeyi bir kıza söylemek için çok fazla neden var."

KİMSE BOĞAZIMA BURGER SOKAMAZ

KİMSE BOĞAZIMA BURGER SOKAMAZ

Ünlü yıldız zayıflama sonrası hikayesini ise şöyle anlattı: "Şimdi kimse oturup burgeri boğazıma sokamaz. Kontrol tamamen bende." Sophie, zayıflama hikayesinin başında 10 gün içinde 4.5 kilo vermeyi başardığını görünce hırslandığını ve devam etme kararı aldığını anlattı. 

"Tatilleri iptal ettim ve sürekli spor salonuna gittim. 2018 yazında bedenimle mutlu olmaya odaklandım. Spor salonunda doğru düzgün egzersiz yapıp ardından kendimi hamburgerle ödüllendirmemeyi öğrendim."

İŞTE GENÇ YILDIZIN SON HALİ

İŞTE GENÇ YILDIZIN SON HALİ

elmaelma.com