Tüm Öğrencilerin Seveceği 10 Öğretmen

Neredeyse her üniversite öğrencisinin eğitim hayatı boyunca bir kez bile olsa yaşadığı ilginç ve eğlenceli durumlar.
Tüm Öğrencilerin Seveceği 10 Öğretmen

1. Dejinay

Dejinay

Bu öğretmen formda, çünkü spor salonunda çok fazla zaman geçiriyor. Dahası, öğrenme sürecini daha ilginç kılmak için sınıfta süslemeler yapmaktan hoşlanıyor. Dejinay, öğrencilerin aktif olması gerektiğini ve öğrencileri ile sabah egzersizleri yapmanın gerekli olduğunu düşünüyor.

2. Benjawan Som

Benjawan Som

Benjawan güzel ve çalışkan bir İngilizce öğretmenidir. Öğrencileri nasıl motive edeceğini bilir ve dil öğrenmelerine yardımcı olur.

3. Michael Bonner

Michael Bonner

Bay Bonner çok yürekli bir adamdır. Öğrencileri, fakir ailelerden gelir ve Michael, öğrencilerine kendi evindeymiş gibi bakar. Öğrencileriyle dans etmek ve şarkı söylemek bazı sorunlarla baş etmesine yardımcı oluyor.

4. Patrice Brown

Patrice Brown

Patrice'in fotoğraflarının her biri öğrencilerin ebeveynleri arasında tartışmalara neden oluyor. Çoğu kadın, öğretmeni dar kıyafetleri için eleştiriyor. Ama açıkçası çocukları için böyle güzel bir öğretmenin olması mutluluk vericidir.

5. Vin Wick

Vin Wick

Vin bir model ve okul öncesi eğitim öğretmeni.

6. Eva Loo

Eva Loo

O çok iyi bir sporcu ve aynı zamanda mükemmel bir öğretmen.

7. Chris Peck

Chris Peck

Chris gerçekten öğretmeye çok meraklı. Derslerini şaşırtıcı hale getiriyor ve öğrencileri daima öğrenme sürecine katılıyor. Onun sayesinde, öğrencileri çalışmaya bayılıyorlar. Onun sırrı, herkesin gerçekten istediği şeyleri çalışmasına izin vermesi.

8. Jordyn Goddard

Jordyn Goddard

Jordyn, ilkokul öğretmenidir. Öğrencilerinden esinlenerek sanat yoluyla kendini ifade etmeyi destekliyor. Ayrıca güzellik yarışmalarına katılmaya da devam ediyor.

9. Pietro Baselli

Pietro Baselli

Böyle cazip bir üniversite öğretmeni hayal etmek gerçekten zor. Pietro modellik kariyerini gizli tutmaya çalıştı çünkü diğer öğretmenlerin karşı çıkacağını düşünüyordu. Şimdi Pietro, modellik işine daha fazla önem veriyor ancak öğrencilerini unutmamakta ve eğitime dünya çapında bağış yapıyor.

10. Bonus

Bonus

Güney Kore'nin en ilgi çekici öğretim görevlisi Instagram'da ünlüdür. Öğrenciler onun derslerine girmenin çok keyifli olduğunu söylüyor.