Yataklı Sinema Salonu İstanbul’da Açıldı! Yataklı Sinema Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Yataklı sinema salonu nerede açıldı? Yataklı sinemanın bilet fiyatları kaç tl? Vatandaşlar bu soruların yanıtlarını merak ediyor. Vatandaşların evde, kanepede uzanarak televizyon izleme keyfi artık sinema salonuna taşındı. İstanbul İstinye Park alışveriş merkezindeki sinemada 1 salon yataklı hale getirildi.
Yataklı Sinema Salonu İstanbul’da Açıldı! Yataklı Sinema Bilet Fiyatları Ne Kadar?

YATAKLI SİNEMA NEREDE AÇILDI?

Yataklı sinema, Türkiye'de ilk kez İstanbul'da bir AVM bünyesinde sinemaseverlerin hizmetine açıldı. Yoğun ilgi gören yataklı sinemanın bilet fiyatları ise oldukça merak ediliyor. Peki yataklı sinemanın bilet fiyatları ne kadar?

YATAKLI SİNEMA FİYATLARI

Salon ikişer kişilik 24 locadan oluşuyor. Tek kişilik bilet almak mümkün değil, 2 kişilik loca bileti satılıyor. Dev beyaz perdenin karşısında yatağınızda uzanarak filmi seyretmenin bedeli 2 kişilik bir loca için 150 lira.  Sınırsız ve ücretsiz patlamış mısır ve içecek ikramı da yapılıyor. Salonda film arası verilmiyor, reklam yayınlanmıyor. Kullanıcılar yatakları uzaktan kumanda ile istediği şekilde beline göre ayarlayabiliyor. Yatak çarşafları ve yastık kılıfları her seans sonrası değiştiriliyor. Sinemaseverlerin yeni salonlara ilgisi büyük.

star.com.tr