Müzik Dünyasının Unutulmaz Popçusu Burak AZİZ'den Sihirli Bir Adım...

2000'li yılların başında çıkardığı albümü ile büyük bir çıkış yapan ünlü popçu Burak Aziz, "Asırlık Çınar" adlı eseri ile müzik hayatına ara verdi. Bakın şimdilerde ne yapıyor...
Müzik Dünyasının Unutulmaz Popçusu Burak AZİZ'den Sihirli Bir Adım...

Burak AZİZ • Asırlık Çınar

"GIDA SEKTÖRÜNE DAMGA VURACAK"

Yakışıklı popçu Burak Aziz ticarete atılarak hayranlarını şaşırttı. Aziz, hazırladığı her gurme sandviçin bir hit ve yine hazırladığı her mönünün bir lezzet senfonisi olduğunu söylüyor.

Eski radyocu ve aynı zamanda 84 kurumsal firmanın vazgeçilmez müzik danışmanı olan Volkan Çalışkan'la birlikte, gurme bir fast food zinciri açmaya hazırlanan Burak Aziz, şimdilerde ticaretle uğraşıyor. "Sihirli lezzetler" sloganı ve "Magic Sandwitch" markası hızla büyümeye devam ediyor.

"SIRA MİDELERE GELDİ"

"Bugüne kadar Volkan Çalışkan ile birlikte 'müzik ruhun gıdasıdır' felsefesiyle dinleyicilerin ruhlarını besliyorduk ama artık gurme lezzetlerimizle sıra midelere geldi." diyen Burak Aziz ise, "Çünkü bize göre her mönümüz bir lezzet senfonisi, her gurme sandviçimiz ise bir hit! Biz sihirli lezzetlerimizle herkesi büyülemeye hazırız." diye ekledi.


Magic Sandwitch

Magic Sandwitch

Magic Sandwitch Dünyanın dört bir yanını dolaşmış olan şeflerimiz, aslında ülkemizde çok yaygın olan “ekmek arası” kültürünü son 25 yılda hızla yaygınlaşan Batı usulü sandviç kültürüyle birleştirdi. Temel çıkış noktamız, dünyanın çeşitli bölgelerinde karşılaştığımız ve “olmazsa olmaz” olduğunu düşündüğümüz etnik lezzetleri bir gurmelik anlayışıyla kültürümüzün “ekmek arası” usulüne uyarlayarak sizleri de bu derv-i aleme dahil etmektir.

Bir Sandwitch Bir Şehir

Bir Sandwitch Bir Şehir

Türkiye’nin yetenekli şeflerinden de aldığımız destekle 22 menümüzün her biri sizleri dünyanın başka bir köşesine, başka bir gurme lezzete götürmek üzere özel ve sağlıklı malzemelerle tasarlanmış olup, özel ihtiyaç ve taleplerinize de uyarlanabilmektedir.

Magicsandwitch ilkesi gereği farklı kültürlerin gurme lezzetlerini sihirli bir dokunuşla “ekmek arası” size sunmanın ötesinde kendine has gurme lezzetler de tasarlayarak tatlı sandviç menülerinin yanı sıra özel ev yapımı sosları ve yan ürünleriyle de sizlerde yeni lezzet alışkanlıkları yaratmayı hedeflemektedir.

Artık gurme lezzetlerin tadına doyasıya varabilmek için daha ekonomik ve doyurucu bir seçeneğiniz var! Örneğin Uzakdoğu yada Meksika yemeği yemek için ne rezervasyona ihtiyacınız var ne de uçak biletine…gurme deneyiminizin coğrafi sınırlarını bir sihirle ortadan kaldırdık…

Biz sizler için dünyanın lezzet başkentlerini dolaştık, Sizlerde bizimle beraber bu sihirli yolculuğun izini sürmeye ne dersiniz?

Magic Sandwitch YEPAD Ana Sponsoru